najlepszy adwokat rozwody Warszawa   

adwokat Marcin Śmiałek

 

ZESPÓŁ


ADWOKAT MARCIN ŚMIAŁEK, ZAŁOŻYCIEL KANCELARII - PROFIL 
Jestem założycielem Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w sprawach rodzinnych, w tym rozwodowych oraz w podziałach majątku bardzo często powiązanych ze sprawami rodzinnymi. Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego koncentrując się na prawie cywilnym (w tym prawie rodzinnym) oraz prawie handlowym. Jestem również absolwentem seminarium z zakresu cywilistyki prowadzonym przez Sędziego Sądu Najwyższego prof. Elżbietę Skowrońską - Bocian. Ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
 
Przez ponad 15 lat praktyki prawnej zajmowałem się zróżnicowanymi zagadnieniami prawnymi - począwszy od prawa cywilnego poprzez prawo karne i administracyjne. We własnej praktyce adwokackiej prowadzę sprawy klientów o zróżnicowanych potrzebach. Posługuję się językami polskim, niemieckim oraz angielskim. Od wielu lat prowadzę sprawy również dla klientów zagranicznych. Oprócz spraw rodzinnych prowadzę ogólną praktykę adwokacką obejmującą szeroko pojęte sprawy cywilne, administracyjne i karne. Tematykę spadkową podejmuję na stronie www.SPADEKiTY.pl
 
 
 
 
 
 
 
ADWOKAT JUSTYNA DZIELNICKA - PROFIL 
Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Bezpośrednio po studiach odbyłam 3-letnią aplikację adwokacką zakończoną pozytywnym wynikiem egzaminu adwokackiego i wpisem na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Praktykując w sądach, prokuraturach, organach samorządowych, a także odbywając staż w Fundacji świadcząc pomoc prawną pro bono zdobywałam doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Obecnie w znacznym stopniu zajmuję się szeroko pojętym prawem rodzinnym, jednocześnie udzielając pomocy prawnej w sprawach karnych, cywilnych i administracyjnych. Posługuję się również językiem angielskim.

 
Aby określić jak najskuteczniej i najszybciej rozwiązać Państwa problem prawny, prosimy o kontakt lub osobiste odwiedziny w Kancelarii Adwokackiej.
 
 
 
 
 
 
KANCELARIA ADWOKACKA MARCIN ŚMIAłEK UL.GROCHOWSKA 221 LOK. 3, 04 - 077 WARSZAWA, TEL./ FAX 22 855 43 40