najlepszy adwokat rozwody Warszawa   

adwokat Marcin Śmiałek

 

ZESPÓŁ


ADWOKAT MARCIN ŚMIAŁEK, ZAŁOŻYCIEL KANCELARII - PROFIL 
Jestem założycielem Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w sprawach rodzinnych, w tym rozwodowych oraz w podziałach majątku bardzo często powiązanych ze sprawami rodzinnymi. Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego koncentrując się na prawie cywilnym (w tym prawie rodzinnym) oraz prawie handlowym. Jestem również absolwentem seminarium z zakresu cywilistyki prowadzonym przez Sędziego Sądu Najwyższego prof. Elżbietę Skowrońską - Bocian. Ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
 
W latach 2004 - 2011 współtworzyłem zespół jednej z warszawskich Kancelarii Adwokackich. Przez ponad 10 lat praktyki prawnej zajmowałem się zróżnicowanymi zagadnieniami prawnymi - począwszy od prawa cywilnego poprzez prawo karne i administracyjne, dlatego też we własnej praktyce adwokackiej prowadzę sprawy klientów o zróżnicowanych potrzebach. Posługuję się językiem angielskim oraz niemieckim od wielu lat prowadząc sprawy również dla klientów zagranicznych. Oprócz spraw rodzinnych prowadzę ogólną praktykę adwokacką obejmującą szeroko pojęte sprawy cywilne, administracyjne i karne.
 
 
 
 
 
 
 
 
ADWOKAT JUSTYNA DZIELNICKA - PROFIL 
Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Bezpośrednio po studiach odbyłam 3-letnią aplikację adwokacką zakończoną pozytywnym wynikiem egzaminu adwokackiego i wpisem na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Praktykując w sądach, prokuraturach, organach samorządowych, a także odbywając staż w Fundacji świadcząc pomoc prawną pro bono zdobywałam doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Obecnie w znacznym stopniu zajmuję się szeroko pojętym prawem rodzinnym, jednocześnie udzielając pomocy prawnej w sprawach karnych, cywilnych i administracyjnych. Posługuję się również językiem angielskim.

 
Aby określić jak najskuteczniej i najszybciej rozwiązać Państwa problem prawny, prosimy o kontakt lub osobiste odwiedziny w Kancelarii Adwokackiej.
 
 
 
 
 
 
KANCELARIA ADWOKACKA MARCIN ŚMIAłEK AL. ST. ZJEDNOCZONYCH 72 LOK. 237, 10-TE PIĘTRO, 04 - 036 WARSZAWA, TEL./ FAX 22 855 43 40